Ноември беше посветен на разходка с кученцата от приюта в Сеславци. Всяка събота доброволци отделят време, за да ги изведат навън, да им подарят внимание и да им напомнят, че светът може да бъде и добро място. Ние също станахме част от това.
Денят ни мина сред махащи опашки, нетърпеливи погледи и безброй рошави прегръдки и мокри носове. За всички, които искат да се включат, са нужни съвсем малко неща: време от съботата ви, около половин час на куче, няколко наградки (кренвиршите са безспорен фаворит) и, по възможност, резервни обувки. Останалото идва съвсем естествено.